Nd 21 Lip 2024

 

Reklama

 

Reklama w portalu poradnikseniora.pl to doskonale dobrana grupa odbiorców - seniorzy, którzy oczekują na Państwa informacje. Wiarygodność, specjaliści z najwyższej półki, przyjazny charakter i najwięsze w Polsce grono czytelnikó to elementy, które są naszym niewątpliwym atutem. Nasi klienci wracają do nas, by realizować kolejne przedsięwzięcia reklamowe. To po prostu się opłaca..

Cenę każdej kampanii każdorazowo ustalamy z Państwem. Jej wysokość zależy od okresu promocji, jej powtarzalności, aktualnej liczby odwiedzin i liczby subskrybentów portalu. Biorąc pod uwagę fakt precyzyjnie dobranej grupy odbiorców, koszt dotarcia do właściwej osoby jest mniejszy niż w innych mediach (prasa, radio, telewizja).

Kontakt

Biuro Reklamy
portalu poradnikseniora.pl

 

Regulamin 

Reklamowdawca/zleceniodawca oświadcza, że zlecone przez niego do zamieszczonia materiały są zgodne z przepisami prawa, tak w zakresie swej treści i dopuszczalności publikacji jak również, że wobec materiałów posiada prawa do treści i innych użytych form przekazu (zdjęcia, grafiki, itp.).

Właściciel/redakcja serwisu poradnikseniora.pl nie ma obowiązku weryfikacji, czy zamieszcone materiały (w tym także skutki ich publikacji) nie naruszają prawa, tak w zakresie treści, dopuszczalności publikacji jak i posiadania przez reklamodawcę/ (w szczególności autorskich praw majątkowych) do treści i innych użytych form przekazu (zdjęcia, grafiki, itp.). Właściciel/redakcja serwisu poradnikseniora.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne skutki publikacji posta z naruszeniem postanowień obowiązującego prawa.