Nd 21 Lip 2024

Kuchnia

Jak umyć przypalony garnek

To może zdarzyć się każdemu. Chwila nieuwagi i garnek przypalony. Polecamy sprawdzone sposoby na umycie spalenizny i uratowanie garnka, patelni, czy rondelka.

Naleśniki - fit przepis na słodko i na słono

Naleśniki lubi chyba każdy. Kojarzą się z dzieciństwem, są łatwe w przygotowaniu i można je przyrządzić na wiele sposobów. Aby były niskokaloryczne, warto zamienić niektóre składniki i korzystać ze zdrowych dodatków o niskiej wartości kcal. Jak to zrobić?

Aromatyzowane wino Królowej Bony

Królowej Bonie zawdzięczamy nie tylko wprowadzenie do polskiej kuchni wielu warzyw i przypraw, ale także, o czym niewielu wie, przepisu na aromatyzowane wino

Makiełki

Makiełki to jeden z deserów często znajdujących się na stole wigilijnym. Głównym składnikiem jest mak i pieczywo. Poniżej znajduje się łatwy przepis, który pokazuje jak przygotować makiełki, inaczej nazywane makówkami.

BURGERiJA - Kraków - recenzja

Kraków to nie tylko historia i zabytki, to także wydarzenia sportowe, czy kulturalne. A te często odbywają się na jednej z najnowocześniejszych na świecie hal widowiskowo-sportowych, jaką jest TAURON Arena Kraków. Będąc w pobliżu, koniecznie odwiedźcie kameralny lokal BURGERiJA zlokalizowany na nowym osiedlu, na przeciwko głównego wejścia do hali.

Kawiarnia Santos - Kraków - recenzja

Kraków to niewątpliwie takie miejsce, które należy odwiedzić. Jedną z atrakcji i wizytówek miasta jest Zamek Królewski na Wawelu wraz z Katedrą Wawelską. Po wielogodzinnym zwiedzaniu wskazane będzie zjedzenie smacznego posiłku i tu polecamy Kawiarnię Santos usytułowaną tuz przy Wawelu, przy ulicy Grodzkiej. Oto nasza opinia o lokalu.


Caffe Stały Ląd - Mielno - recenzja
Restauracja Green Pub - Szczyrk - recenzja
Restauracja Kuchnia Kevina - Mielec - recenzja
Gdzie zjeść w Wiśle
Restauracja Kącik Zbójnicki - Wisła - recenzja
Restauracja Fajno Chatka - Wisła - recenzja
Śniadanie w Rzymie na Campo de' Fiori. Bistrot Campo
Restauracja Beef&Rock - Karpacz - recenzja