So 25 Mar 2023

Kuchnia

Jak umyć przypalony garnek

To może zdarzyć się każdemu. Chwila nieuwagi i garnek przypalony. Polecamy sprawdzone sposoby na umycie spalenizny i uratowanie garnka, patelni, czy rondelka.

Naleśniki - fit przepis na słodko i na słono

Naleśniki lubi chyba każdy. Kojarzą się z dzieciństwem, są łatwe w przygotowaniu i można je przyrządzić na wiele sposobów. Aby były niskokaloryczne, warto zamienić niektóre składniki i korzystać ze zdrowych dodatków o niskiej wartości kcal. Jak to zrobić?

Aromatyzowane wino Królowej Bony

Królowej Bonie zawdzięczamy nie tylko wprowadzenie do polskiej kuchni wielu warzyw i przypraw, ale także, o czym niewielu wie, przepisu na aromatyzowane wino

Makiełki

Makiełki to jeden z deserów często znajdujących się na stole wigilijnym. Głównym składnikiem jest mak i pieczywo. Poniżej znajduje się łatwy przepis, który pokazuje jak przygotować makiełki, inaczej nazywane makówkami.

Restauracja Beef&Rock - Karpacz - recenzja

W Karpaczu przy deptaku - w sąsiedztwie Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa mieści się restauracja Beef&Rock. To miejsce wyjątkowe łączące w sobie świetną muzykę i doskonałe jedzenie. Dobre opinie na temat tego miejsca nie są przesadzone.

Restauracja Hotelu Krasicki - Świeradów - recenzja

a


La Gondola - Świeradów Zdrój - recenzja
STRH Bistro Art Cafe - Zakopane - recenzja
Sofa Cafe i Sofa Bistro - Świnoujście - recenzja
Costa Brava - Świnoujście - recenzja