Śr 31 Maj 2023

Podróże

Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku w Zakopanem

Zakopane to stolica Tatr, jednocześnie najwyżej położone miasto w Polsce. Rozciąga się między masywem Gubałówki a Tatrami. Przez cały rok przyciąga całe rzesze turystów oferując liczne atrakcje. To prawdziwy raj dla amatorów górskich wędrówek, ale nie tylko. Będąc w Zakopanem warto wybrać się na Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku.

Kolorowe Jeziorka - niezwykła atrakcja w Rudawach Janowickich

Czas wolny najlepiej spędzać aktywnie, a idealnym pomysłem na kilkudniowy urlop jest wyjazd w góry. Nie trzeba się wypuszczać od razu w Wysokie Tatry, równie trafionym celem podróży mogą być Karkonosze, czy Rudawy Janowickie. A tu warto odwiedzić Kolorowe Jeziorka.

Hotel Kudowa **** - wyjątkowe wczasy dla seniorów

Hotel Kudowa **** zaprasza na połączenie wypoczynku uzdrowiskowego z regeneracją i poprawą zdrowia. Kudowa-Zdrój to jedno z najstarszych polskich uzdrowisk położone nieopodal Parku Narodowego Gór Stołowych.

Bezpieczne wakacje seniora

Czy jest lepszy czas na podróżowanie niż emerytura? To okres, w którym możemy zapomnieć o pośpiechu i stresie, by w końcu oddać się spełnianiu marzeń w całkowitym spokoju. Przed wyruszeniem w drogę zapamiętaj jednak parę wskazówek, które przygotowałem z myślą o Tobie.

Nowy taryfikator mandatów 2022. Kary i punkty

Od 1 stycznia 2022 roku obowiązuje nowelizacja Prawa o ruchu drogowym, czyli nowy taryfikator mandatów. Tym samym polskie stawki kar dla kierowców osiągną poziom europejski. Stawki za najczęściej popełniane wykroczenia będą o kilkaset procent wyższe. Zmieni się także system punktów karnych

Sanok - kamery internetowe

Kamery internetowe - Sanok. Zobacz aktualny obraz na żywo. Pogoda.

Solina - kamery internetowe

Kamery internetowe nad Soliną. Zobacz aktualny obraz na żywo. Pogoda.


Szczecin - kamery internetowe
Dąbki - kamery internetowe