Nd 21 Lip 2024

BURGERiJA - Kraków - recenzja

Kraków to nie tylko historia i zabytki, to także wydarzenia sportowe, czy kulturalne. A te często odbywają się na jednej z najnowocześniejszych na świecie hal widowiskowo-sportowych, jaką jest TAURON Arena Kraków. Będąc w pobliżu, koniecznie odwiedźcie kameralny lokal BURGERiJA zlokalizowany na nowym osiedlu, na przeciwko głównego wejścia do hali.

BURGERiJA - Kraków - recenzja

Niewielkie wnętrze, ale jakie burgery - prawdziwa uczta dla podniebienia.

Szczególnie polecamy Burger Egzotyczny Chef z wołowiną, gorgonzolą, chutneyem brzoskwiniwym, rukolą i orzechami włoskimi z dodatkiem sosu aioli. Doskonale wypieczone mięso, wyśmienita bułka i dodatki.

 

Spróbowaliśmy także Burgera Serowy Szeryf z wołowiną, cheddarem, boczkiem, sałatą, dymką i sosem serowym. Świetna kompozycja smaków, naprawdę godny polecenia.

 

Z menu wybraliśmu jeszcze Burgera Rafał z jajem, ciekawa nazwa i wyjątkowy smak. Burger serwowany z wołowiną , bczkiem, jakiem sadzonym, cheddarem, ogórkiem konserwowym, sałatą oraz chipotle majo - wyjątkowym sosem majonezowym, lekko pikantnym na bazie suszonej papryki jalapeno duszonej w pomidorach. Również doskonałe danie godne polecenia.

 

W menu BURGERiJA znajdziemy jeszcze takie burgery jak Janusz Pospolity, Chrupiąca Grażyna, Krakoski Rolnik, Włoski Czesiek, Cebula Celestyna, Cypryjska Halina, czy Brodacz Rumcajs. W lokalu serwowana jest pyszna domowa lemoniada, różne rodzaje frytek a także talerze z ciekawymi kompozycjami składników, w tym talerze z daniami KETO.

Bardzo polecamy lokal BURGERiJA, niesamowity smak i przemiła obsługa.

Udostępnij