Pt 27 Sty 2023

Już wkrótce rusza The Voice Senior 4

Przed nami kolejna edycja bardzo lubianego przez telewidzów popularnego show The Voice Senior 4. Właśnie ruszyły nagrania do najnowszych odcinków programu. Jakie zmiany czekają nas w tej edycji talent show? Kto zastąpi zasiadającego na jurorskim fotelu, uwielbianego przez wszystkich, Witolda Paszta? Oto najważniejsze informacje dla fanów programu.

Już wkrótce rusza The Voice Senior 4

Już niedługo będziemy mogli podziwiać zmagania uczestników czwartej edycji telewizyjnego show The Voice Senior 4. W programie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 60 lat. To popularne talent show, w którym chętni seniorzy mogą zaprezentować swój muzyczny talent na wielkiej scenie przed wielomilionową publicznością oraz trenerami programu. To okazja do tego, aby pokazać, że wiek nie ma znaczenia i w każdym momencie życia można spełniać swoje marzenia.

Każda edycja programu składa się z trzech etapów. Czekają nas ogromne emocje zarówno podczas Przesłuchań w Ciemno, kiedy każdy z trenerów kompletuje swoją drużynę, następnie podczas odcinka półfinałowego i w Wielkim Finale, w trakcie którego widzowie biorący udział w głosowaniu SMS wybiorą zwycięzcę czwartej edycji The Voice Senior.

Jakie niespodzianki przygotowali dla nas producenci czwartej edycji programu? Duże zmiany nastąpiły w składzie jury. Nie zobaczymy już niestety, bardzo lubianego przez wszystkich, zmarłego tuż po odcinku finałowym poprzedniej edycji, Witolda Paszta. Jego miejsce zajmie znany z zespołu Pectus, Tomasz Szczepanik. W najbliższej edycji na fotelu trenerskim nie zasiądzie także lubiana i ceniona Alicja Majewska, która oceniała uczestników od pierwszej edycji programu. Na miejscu Pani Alicji zobaczymy Alicję Węgorzewską. Na czerwonych fotelach zasiądą ponownie znani z poprzednich edycji - Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski.

Częściowo zmieni się także duet prowadzący kolejną edycję The Voice Senior 4. Program poprowadzą debiutująca w tej roli Małgorzata Tomaszewska - prezenterka znana telewidzom z programu Pytanie na śniadanie oraz doświadczony w roli prowadzącego Rafał Brzozowski.

Czwarta edycja The Voice Senior ruszy w TVP2 już 7 stycznia 2023 roku. Gorąco zachęcamy do oglądania i kibicowania senioróm, którzy zaprezentują się w nadchodzącej edycji programu.
 

Udostępnij