Czw 29 Lut 2024

Kim jest Marek - uczestnik Sanatorium miłości 4

Marek to jeden z uczestników czwartej edycji popularnego telewizyjnego show "Sanatorium miłości". W programie udział bierze dwunastu seniorów - 6 kobiet i 6 mężczyzn, którzy w ośrodku sanatoryjnym w Polanicy Zdrój pragną przeżyć niezapomnianą przygodę i być może znaleźć swoją miłość. Program prowadzi Marta Manowska.

Kim jest Marek - uczestnik Sanatorium miłości 4

Marek pochodzi z Gdyni, ma 66 lat. Jest człowiekiem bardzo pogodnym i ciepłym. Pomimo spokojnego usposobienia uwielbia imprezy, a na niekulturalne zachowanie potrafi ostro zareagować i zwrócić uwagę.

Zawodowo zaczynał jako mechanik samochodowy, potem został specjalistą od systemów parowych. Dzisiaj jest ekspertem w tej dziedzinie, prowadzi też szkolenia w tym zakresie.

Jest bardzo aktywnym człowiekiem, w wolnym czasie lubi wszystko, co związane jest ze sportem. Jeździ na rowerze, wyczynowo na rolkach, gra w ping-ponga, siatkówkę i koszykówkę. W młodości trenował łyżwiarstwo szybkie i szermierkę. Po pracy towarzysko spędza sporo czasu w zaprzyjaźnionym serwisie rowerowym.

W latach osiemdziesiątych podczas podróży do  Związku Radzieckiego poznał swoją żonę – Rosjankę. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Dwa lata zabiegał o jej względy, w końcu się udało i wzięli ślub. Niestety, żona zachorowała i po 23 latach małżeństwa zmarła. Marek do tej pory ze łzami w oczach wspomina miłość swojego życia.

Udostępnij