Czw 29 Lut 2024

Kim jest Natalia - uczestniczka Sanatorium miłości 4

Natalia to jedna z uczestniczek czwartej edycji popularnego telewizyjnego show "Sanatorium miłości". W programie udział bierze dwunastu seniorów - 6 kobiet i 6 mężczyzn, którzy w ośrodku sanatoryjnym w Polanicy Zdrój pragną przeżyć niezapomnianą przygodę i być może znaleźć swoją miłość. Program prowadzi Marta Manowska.

Kim jest Natalia - uczestniczka Sanatorium miłości 4

Natalia, dla bliskich Natasza, pochodzi z Głogowa, ma 64 lata. Urodziła się w Sachalinie i tam została ochrzczona. Jest bardzo przebojowa i pełna energii, zaraża innych enetuzjazmem. Prowadzi barwne życie, o którym lubi dużo i chętnie opowiadać. 

Jest zdania, że to właśnie podwójna narodowość zbudowała w niej siłę, kiedy od najmłodszych lat musiała radzić sobie z odrzuceniem. Odkąd pamięta, musiała polegać tylko na sobie.

Jako młoda dziewczyna nauczyła się szyć, w ten sposób chciała być niezależna. Jako ośmiolatka marzyła o tym, żeby mieć dom, kolorowy telewizor i dużo ładnych ubrań.

Nigdy nie bała się nowych wyzwań, przy tym miała smykałkę do przedsiębiorczości. Pierwsza w swoim regionie otworzyła autoszrot. Ponadto przez 13 lat pracowała jako przedstawicielka agencji ubezpieczeniowej, prowadziła firmę z mechaniką samochodową, butik i bar. Z sukcesami grała też na giełdzie

Doświadczenie w życiu jest dla niej najważniejsze.

Udostępnij