Pt 27 Sty 2023

Kim jest Zofia - uczestniczka Sanatorium miłości 4

Zofia to jedna z uczestniczek czwartej edycji popularnego telewizyjnego show "Sanatorium miłości". W programie udział bierze dwunastu seniorów - 6 kobiet i 6 mężczyzn, którzy w ośrodku sanatoryjnym w Polanicy Zdrój pragną przeżyć niezapomnianą przygodę i być może znaleźć swoją miłość. Program prowadzi Marta Manowska.

Kim jest Zofia - uczestniczka Sanatorium miłości 4

Zofia pochodzi z Łomży, ma 67 lat. Jest wulkanem pozytywnej energii, osobą prostolinijną z wielką pogodą ducha. Ze swoim mężem przeżyła 20 lat. 

Dawniej pracowała jako zaopatrzeniowiec zabawek, a kiedy przedsiębiorstwo upadło, wyjechała do Stanów, żeby utrzymać rodzinę. W Stanach spędziła kilkanaście lat, wróciła, by zaopiekować się umierającą mamą. Kiedy wyjeżdżała do Ameryki nie znała języka i znała tam jedną osobę, która pomogła jej w znalezieniu pracy. Nie przeraziło jej to, dała radę. 

Do życia podchodzi z radością i dziecięcym entuzjazmem. Uwielbia, kiedy dużo się wokół niej dzieje. Jest duszą towarzystwa, regularnie organizuje tematyczne imprezy, uwielbia tańczyć. Jej pasją jest ziołolecznictwo i zdrowe żywienie.

Jest osobą głęboko wierzącą. Odbyła szesnaście pieszych pielgrzymek do amerykańskiej Częstochowy. Uważa, że najpiękniejsze rzeczy na tym świecie to "macierzyństwo, babciństwo i pielgrzymka". Mówi z charakterystycznym podlaskim zaciągiem. 

Udostępnij