Nd 21 Lip 2024

Pensjonat Muszyna*** - wyjątkowe miejsce dla seniorów w sercu Beskidu Sądeckiego

Pensjonat Muszyna*** to doskonałe miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Obiekt położony jest w miejscowości uzdrowiskowej Muszyna-Złockie w Beskidzie Sądeckim, jednym z najpopularniejszych regionów uzdrowiskowych w Polsce. Kameralny pensjonat jest idealny dla każdego, kto pragnie zrelaksować się, zwolnić tempo regenerując ciało i duszę oraz odpocząć od zgiełku wielkiego miasta.

Pensjonat Muszyna*** - wyjątkowe miejsce dla seniorów w sercu Beskidu Sądeckiego

Lokalizacja Pensjonatu Muszyna*** zachęca Gości do aktywnego wypoczynku, np. pieszych wędrówek czy wycieczek rowerowych z wyjściem na szlak prosto z obiektu. Dookoła podziwiać można fantastyczne krajobrazy, górskie szlaki, bujne lasy, jak również baseny i wyciągi narciarskie. Wędrując okolicznymi szlakami górskimi napotkać można pijalnie wód źródlanych i mineralnych oraz dotrzeć do wspaniałych ogrodów muszyńskich i parków tematycznych. 

Pensjonat Muszyna*** oferuje swoim gościom komfortowe, przestronne i przytulne pokoje z widokami prosto na góry, co niewątpliwie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesną, dużą łazienkę z prysznicem, a łazienki w apartamentach posiadają dodatkowo wanny. Część pokoi posiada własny balkon, na którym o poranku można napić się kawy, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki.

Na terenie obiektu znajduje się Karczma Muszyna. To wiata myśliwska utrzymana w regionalnym stylu, w której roztacza się zapach palonego drewna i ognia. Można tu zjeść niebanalny posiłek z grillowanymi daniami w towarzystwie dźwięków muzyki góralskiej. 

W obiekcie można skorzystać ze strefy SPA, w której do dyspozycji gości znajdują się: sauna sucha,
sauna parowa, natryski – strefa schładzania, prysznice wrażeń oraz podgrzewane ceramiczne leżanki do relaksu.

Wybierając się do Pensjonatu Muszyna*** można zabrać ze sobą swojego zwierzaka, będzie on tu traktowany jak członek rodziny. Ważne jest, aby właściciel zwierzęcia miał ze sobą zaświadczenie o aktualnym szczepieniu przeciwko wściekliźnie. Opłata za czworonoga, to 30 PLN za dobę. Dodatkowo płatne są miseczki na wodę, jedzenie, oraz w przypadku mocnego zabrudzenia przez zwierzę pokoju dodatkowe sprzątanie.

Dla kogo Muszyna-Złockie - wskazania lecznicze

Muszyna-Złockie ze względu na duże zalesienie terenów wokół posiada swój mikroklimat, który sprzyja leczeniu szczególnie chorób układu oddechowego. Prawdziwym bogactwem okolicy są liczne ujęcia leczniczej wody mineralnej o charakterze szczaw wodorowęglanowo-sodowo-magnezowych, żelazistych. Wskazania lecznicze dla Uzdrowiska Złockie, to przede wszystkim choroby układu oddechowego, przewodu pokarmowego, choroby nerek i układu moczowego.

 

Pensjonat Muszyna***
Muszyna / Złockie 103
33 - 370 Muszyna

tel. +48 18 471 49 17
tel. +48 18 477 82 22
e-mail: recepcja@pensjonatmuszyna.pl
witryna: www.pensjonatmuszyna.pl

Udostępnij