Śr 31 Maj 2023

Restauracja Beef&Rock - Karpacz - recenzja

W Karpaczu przy deptaku - w sąsiedztwie Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa mieści się restauracja Beef&Rock. To miejsce wyjątkowe łączące w sobie świetną muzykę i doskonałe jedzenie. Dobre opinie na temat tego miejsca nie są przesadzone.

Restauracja Beef&Rock - Karpacz - recenzja

Restauracja Beef&Rock w Karpaczu to nowoczesny lokal w stylu loftowym ze stekami, burgerami i wołowiną sezonowaną. Mieści się przy samym Alpine Coaster, całorocznym torze saneczkowym (na piętrze tego samego budynku). Restauracja posiada duży taras dookoła  obiektu - to miejsce, z którego można obserwować zarówno amatorów szybkiej jazdy na torze saneczkowym, jak i główny deptak Karpacza.  

Szef kuchni serwuje dania ze specjalnie wyselekcjonowanej wołowiny. Jeśli ktoś ma ochotę na prawdziwego burgera, czy dobrego steka, to koniecznie musi wybrać się do restauracji Beef&Rock. Standardowo wołowina serwowana w burgerach i stekach jest srednio wysmażona, ale oczywiście kelnerzy pytają o preferowany stopień wysmażenia - każdy więc dostanie to co lubi. To jeden z powodów tak dobrych opinii lokalu.

Odwiedzając Beef&Rock na pewno warto spóbować burgera Alternative Rock, w którego skład wchodzi bułka maślana, doskonała 100% wołowina, sałata, rukola, szczypiorek, mozzarella i wyjątkowy sos słonecznikowo-pietruszkowy. Świetne połączenie smaków.

Godny polecenia jest też burger Hard Rock, składający się także z bułki maślanej i 100% wołowiny oraz boczku, pomidora, ogórka konserwowego, sałaty, cebuli czerwonej, jajka oraz sosu rumowego o wyjątkowym smaku. 

W restauracji serwowane są też pyszne napoje. Oprócz tradycyjnych na pewno warto spróbować lemoniady cytrusowej oraz koktajlu Cucumber Collins z wyjątkową nutą ogórka. 

Obsługa w lokalu jest bardzo miła i pomocna przy wyborze dań. Będąc w Karpaczu, koniecznie odwiedźcie to miejsce. Polecamy serdecznie!

Adres i godziny otwarcia

ul. Konstytucji 3-ego Maja 51A
58-540 Karpacz

tel. 690 896 775

 

 godziny otwarcia

sobota 12:00–00:00
niedziela 12:00–00:00
poniedziałek 12:00–00:00
wtorek 12:00–00:00
środa 12:00–00:00
czwartek 12:00–00:00
piątek 12:00–00:00
Udostępnij