Nd 21 Lip 2024

Rusza casting do Sanatorium Miłości 7 - jak zgłosić się do programu?

Sanatorium Miłości to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych skierowany do seniorów. Kolejne edycje śledzi przed telewizorami miliony Polaków. Jeśli masz 60 lat lub więcej weź udział w castingu!

Rusza casting do Sanatorium Miłości 7 - jak zgłosić się do programu?

Chyba każdy zna popularne telewizyjne show Sanatorium Miłości. W programie udział bierze dwunastu seniorów - 6 kobiet i 6 mężczyzn, którzy wcześniej zwyciężą w castingu. Do programu zgłosić się może każdy senior, który ukończył 60 lat. Program prowadzi Marta Manowska.

Telewizja Polska przygotowała specjalną stronę internetową, na której można wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jeśli czujesz się samotna/samotny i chcesz przeżyć przygodę życia, albo znaleźć miłość u boku ukochanej osoby, zgłoś się do programu i weź udział w castingu!

Przed nami już 7 edycja najpopularniejszego reality-show dla seniorów w Polsce. Jeżeli masz 60 lat i więcej i jesteś stanu wolnego odmień swoje życie i zgłoś się do Sanatorium miłości 7. Nabór do nowej edycji programu już wystartował i potrwa do 21 sierpnia 2024 roku.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - SANATORIUM MIŁOŚCI

 

Udostępnij