Nd 21 Lip 2024

Rusza casting do The Voice Senior 6 - jak zgłosić się do programu?

The Voice Senior to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych skierowany do utalentowanych seniorów. Kolejne edycje śledzi przed telewizorami miliony Polaków. Jeśli masz talent wokalny i 60 lat lub więcej weź udział w castingu!

Rusza casting do The Voice Senior 6 - jak zgłosić się do programu?

Chyba wszyscy znają popularne telewizyjne talent show The Voice Senior. W programie prezentują się utalentowani seniorzy, którzy udowadniają, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. Do programu zgłosić się może każdy senior, który ukończył 60 lat

Do udziału w The Voice Senior można zgłaszać się przez wyłącznie przez internet. Telewizja Polska przygotowała specjalną stronę internetową, na której można wysłać zgłoszenie - krótką ankietę (dostępna na stronie), a także materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingu, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane o tym drogą mailową lub telefoniczną. 

Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy do podkładu lub z wykorzystaniem akompaniamentu na pianinie bądź gitarze albo zaśpiewać a cappella.

Uwaga! Niezwykle istotne jest, aby nagrania nawet w najmniejszym stopniu nie były edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos. 

Przypomnijmy, że piątą edycję The Voice Senior wygrała Regina Rosłaniec Bavcevic z drużyny Haliny Frąckowiak.

Przed nami już 6 edycja najpopularniejszego talent show dla seniorów w Polsce. Jeżeli masz 60 lat i więcej i chcesz spełnić swoje marzenie zgłoś się do The Voice Senior. Nabór do nowej edycji programu już wystartował i potrwa do 19 maja 2024 roku do godziny 23:59.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - THE VOICE SENIOR

Udostępnij