Pt 27 Sty 2023

The Voice Senior 4 - drużyna Piotra Cugowskiego

The Voice Senior 4, to czwarta edycja popularnego show, w którym swoje marzenia spełniają utalentowani wokalnie seniorzy w wieku powyżej 60 lat. W trakcie pierwszego etapu, czyli przesłuchań w ciemno, uczestników ocenia profesjonalne jury w składzie: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik oraz Piotr Cugowski. Każdy z trenerów zgromadził w swojej drużynie po sześć osób. Kto z uczestników trafił do drużyny Piotra Cugowskiego?

The Voice Senior 4 - drużyna Piotra Cugowskiego

The Voice Senior 4 różni się w swojej formule od poprzednich edycji. Po przesłuchaniach w ciemno nastąpi nowy etap programu – NOKAUT, który znany jest telewidzom z programu "The Voice of Poland". W trakcie nokautu wyłonionych zostanie po czworo półfinalistów z każdej drużyny. W odcinku półfinałowym z kolei każdy trener wybierze dwoje uczestników ze swojej drużyny, którzy dostaną szansę zaśpiewania w wielkim finale "The Voice Senior" i będą walczyli o tytuł Najlepszego Głosu Seniorów w Polsce oraz o nagrodę 50 tysięcy złotych.

The Voice Senior 4 - drużyna Piotra Cugowskiego

Po przesłuchaniach w ciemno trenerzy skompletowali już swoje drużyny. W czwartej edycji The Voice Senior do drużyny Piotra Cugowskiego trafili następujący uczestnicy:

James Brierley
Adam Anusiewicz
Marian Tarnowski
Zenon Śliżewski
Bożena Barchan

Piotr Cugowski zgromadził w swojej drużynie wyjatkowych ludzi o pięknych głosach i wielkim talencie.

Udostępnij