Pt 27 Sty 2023

The Voice Senior 4 - drużyna Alicji Węgorzewskiej

Czwarta edycja popularnego telewizyjnego show The Voice Senior zgromadziła utalentowane wokalnie osoby powyżej 60. roku życia, które spełniają swoje marzenia. W trakcie pierwszego etapu, czyli przesłuchań w ciemno, uczestników ocenia profesjonalne jury w składzie: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik oraz Piotr Cugowski. Każdy z trenerów zgromadził w swojej drużynie po sześć osób. Kto z uczestników trafił do drużyny Alicji Węgorzewskiej?

The Voice Senior 4 - drużyna Alicji Węgorzewskiej

The Voice Senior 4 różni się w swojej formule od poprzednich edycji. Po przesłuchaniach w ciemno nastąpi nowy etap programu – NOKAUT, który znany jest telewidzom z programu "The Voice of Poland". W trakcie nokautu wyłonionych zostanie po czworo półfinalistów z każdej drużyny. W odcinku półfinałowym z kolei każdy trener wybierze dwoje uczestników ze swojej drużyny, którzy dostaną szansę zaśpiewania w wielkim finale "The Voice Senior" i będą walczyli o tytuł Najlepszego Głosu Seniorów w Polsce oraz o nagrodę 50 tysięcy złotych.

The Voice Senior 4 - drużyna Alicji Węgorzewskiej

Po przesłuchaniach w ciemno trenerzy skompletowali już swoje drużyny. W czwartej edycji The Voice Senior do drużyny Alicji Węgorzewskiej trafili następujący uczestnicy:

Piotr Hubert Langfort
Elwira Zajączkowska
Wioletta Anna Malenda
Elżbieta Tracz
Andrzej Raniszewski

Debiutująca w roli trenera Alicja Węgorzewska, zgromadziła w swojej drużynie uczestników o wyjątkowych głosach i dużym talencie.

Udostępnij