Czw 29 Lut 2024

The Voice Senior 4 - drużyna Tomasza Szczepanika

The Voice Senior, to popularne telewizyjne show, w którym swoje marzenia spełniają utalentowane wokalnie osoby powyżej 60. roku życia. W trakcie pierwszego etapu, czyli przesłuchań w ciemno, uczestników ocenia profesjonalne jury w składzie: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik oraz Piotr Cugowski. Każdy z trenerów zgromadził w swojej drużynie po sześć osób. Kto z uczestników trafił do drużyny Tomasza Szczepanika?

The Voice Senior 4 - drużyna Tomasza Szczepanika

Po przesłuchaniach w ciemno przyszła pora na kolejny nowy etap rywalizacji - NOKAUT, świetnie znany telewidzom z programu "The Voice of Poland". W trakcie nokautu wyłonionych zostanie po czworo półfinalistów z każdej drużyny. W odcinku półfinałowym z kolei każdy trener wybierze dwoje uczestników ze swojej drużyny, którzy dostaną szansę zaśpiewania w wielkim finale "The Voice Senior" i będą walczyli o tytuł Najlepszego Głosu Seniorów w Polsce oraz o nagrodę 50 tysięcy złotych. 

The Voice Senior 4 - drużyna Tomasza Szczepanika

Po przesłuchaniach w ciemno trenerzy skompletowali już swoje drużyny. W czwartej edycji The Voice Senior do drużyny Tomasza Szczepanika trafili następujący uczestnicy:

Hanna Tabiszewska
Jerzy Kosiński
Andrzej Kubacki
Adam Wroński
Marzena Buczek
Waldemar Wiśniewski

Debiutujący w roli trenera Tomasz Szczepanik, zgromadził w swojej drużynie wyjątkowych ludzi o naprawdę mocnych głosach i wielkim talencie. 

Udostępnij