Pt 27 Sty 2023

Finał czwartej edycji Sanatorium Miłości - znamy Królową i Króla!

Czwarta edycja Sanatorium miłości dobiegła końca, wybrano Królową i Króla 4. Turnusu. Uczestnicy wyjeżdżając z Polanicy zabrali ze sobą cudowne wspomnienia. Czy udział w programie będzie dla nich początkiem nowego życia?

Finał czwartej edycji Sanatorium Miłości - znamy Królową i Króla!

Dwunastu uczestników czwartej edycji polularnego telewizyjnego show zakończyło swoją przygodę życia w Polanicy Zdroju. W ostatnim odcinku wybrano Królową i Króla Turnusu. Miłościwie panującą Królową została wybrana Zosia, a miłościwie panującym Królem Piotr Hubert. Oboje byli bardzo szczęśliwi, zaskoczeni i wzruszeni wyborem reszty kuracjuszy. 

Podczas finałowego odcinka, w trakcie ostatniego balu, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - Piotr oświadczył się Ani, a Ania oświadczyny przyjęła. Dla tej pary Sanatorium miłości okazało się prawdziwym Sanatorium miłości! W Polanicy znaleźli miłość i wyjechali zakochani i zaręczeni.

W tej edycji programu wśród uczestników panowała niesamowita, ciepła i rodzinna atmosfera. Zawiązały się cudowne przyjaźnie. Czy przetrwają? Czas pokaże...

Czy sympatia, kóra połączyła Mariolę i Huberta przerodzi sie w głębsze uczucie, czy dzieląca ich na co dzień odległość nie będzie przeszkodą w rodzącej się między nimi więzi?
Czy Natalia i Marek będą razem po zakończeniu turnusu? Czy połączy ich miłość?
Czy przyjaźń między Zosią i Andrzejem przerodzi się w coś więcej?  
Czy Roman będzie próbował zbliżyć się do Moniki po programie?
Czy Mariola i Andrzej pozostaną przyjaciółmi na całe życie?

Wszystkim uczestnikom czwartej edycji życzymy mnóstwo szczęścia. Niech relacje, które połączyły ich w Polanicy przetrwają, niech wspomnienia, które zabrali ze sobą zachowają na zawsze. 

Udostępnij